Otwarte Pn-Pt 9-16

Wyjazdy studenckie do Kanady to:

  • dostęp do najlepszego systemu edukacji,
  • szeroki wachlarz szkół do wyboru,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych,
  • możliwość zdobycia wartościowych doświadczeń zawodowych,
  • nawiązywanie znajomości z ludźmi z całego świata.

Dodatkowo dzięki kompetencjom i doświadczeniu zdobytym podczas wyjazdu zwiększysz swoje szanse zarówno na zdobycie stałego zatrudnienia w Kanadzie, jak i zatrudnienie w firmie międzynarodowej po powrocie do kraju.

Połącz naukę z pracą

Zaletą wyjazdu studenckiego do Kanady jest możliwość uzyskania pozwolenia na pracę od pierwszego dnia pobytu w kraju oraz bezpośredniego połączenia nauki z praktyką. Uczestnicy wyjazdu mogą zyskać zatrudnienie w dziedzinie, w której się uczą. To szczególnie cenne dla osób planujących dłuższy pobyt i rozwój kariery zawodowej w Kanadzie.

Co ważne, nie musisz wiązać swojej przyszłości z Kanadą, aby skorzystać z zalet wyjazdu studenckiego. Ten wyjazd to propozycja dla tych, którzy chcą się rozwijać i inwestować w swoją przyszłość. To okazja do zdobycia wiedzy (teoretycznej i praktycznej) oraz licznych doświadczeń, a także nawiązania wielu międzynarodowych znajomości.

Korzyści z uczestnictwa w wyjazdach studenckich

Wyjazdy studenckie do Kanady wiążą się z licznymi korzyściami dla uczestników. To przede wszystkim wspaniałe doświadczenie, które znacząco poszerzy Twoje horyzonty i dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń oraz wspomnień. To sposobność do tego, aby poznać inny kraj i kulturę jednocześnie partycypując w życiu codziennym jego mieszkańców. Ucząc się i pracując w Kanadzie poznasz prawdziwych Kanadyjczyków, ich zwyczaje, podejście do wielu spraw i sposoby radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. To także okazja do podniesienia kompetencji językowych w obszarze żywego języka, który znacząco różni się od podręcznikowego uczonego w szkole.

Studentów zainteresowanych wyjazdem studenckim do Kanady zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapoznaj się także z ofertą wyjazdu studenckiego do USA!

Wymagania dla uczestnictwa w programie:

Status studenta uczelni wyższej

Wiek 18+

Komunikatywna znajomość angielskiego

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Wyjazdy studenckie do Kanady

Co nowego,
na blogu?

Na czym polega Work and Travel i ile można zarobić?

Studenckie wakacje to doskonały czas, aby połączyć ze sobą zwiedzanie, dobrą zabawę oraz pracę. Tego typu doświadczenie może zagwarantować popularny… Více

Jak przygotować się do wyjazdu do USA?

USA to ogromny kraj, z wielkimi możliwościami. Niesamowite metropolie i niepowtarzalne pomniki przyrody sprawiają, że do tego kraju rok w… Více

Interesuje Cię podróżowanie po USA?

Chcesz zobaczyć na własne oczy to, co widziałeś tylko w filmach i GTA? Zdecydowanie pomyśl o wycieczce po zachodnim wybrzeżu!… Více

Podróżowanie po USA: przydatne wskazówki i porady

Lato w pełni, stopniowo zdobywasz doświadczenie zawodowe, budujesz nowe przyjaźnie, a na pewno planujesz z przyjaciółmi wycieczkę po USA po… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl