Otwarte Pn-Pt 9-16

Wyjazdy studenckie do Kanady to:

  • dostęp do najlepszego systemu edukacji,
  • szeroki wachlarz szkół do wyboru,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych,
  • możliwość zdobycia wartościowych doświadczeń zawodowych,
  • nawiązywanie znajomości z ludźmi z całego świata.

Dodatkowo dzięki kompetencjom i doświadczeniu zdobytym podczas wyjazdu zwiększysz swoje szanse zarówno na zdobycie stałego zatrudnienia w Kanadzie, jak i zatrudnienie w firmie międzynarodowej po powrocie do kraju.

Połącz naukę z pracą

Zaletą wyjazdu studenckiego do Kanady jest możliwość uzyskania pozwolenia na pracę od pierwszego dnia pobytu w kraju oraz bezpośredniego połączenia nauki z praktyką. Uczestnicy wyjazdu mogą zyskać zatrudnienie w dziedzinie, w której się uczą. To szczególnie cenne dla osób planujących dłuższy pobyt i rozwój kariery zawodowej w Kanadzie.

Co ważne, nie musisz wiązać swojej przyszłości z Kanadą, aby skorzystać z zalet wyjazdu studenckiego. Ten wyjazd to propozycja dla tych, którzy chcą się rozwijać i inwestować w swoją przyszłość. To okazja do zdobycia wiedzy (teoretycznej i praktycznej) oraz licznych doświadczeń, a także nawiązania wielu międzynarodowych znajomości.

Korzyści z uczestnictwa w wyjazdach studenckich

Wyjazdy studenckie do Kanady wiążą się z licznymi korzyściami dla uczestników. To przede wszystkim wspaniałe doświadczenie, które znacząco poszerzy Twoje horyzonty i dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń oraz wspomnień. To sposobność do tego, aby poznać inny kraj i kulturę jednocześnie partycypując w życiu codziennym jego mieszkańców. Ucząc się i pracując w Kanadzie poznasz prawdziwych Kanadyjczyków, ich zwyczaje, podejście do wielu spraw i sposoby radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. To także okazja do podniesienia kompetencji językowych w obszarze żywego języka, który znacząco różni się od podręcznikowego uczonego w szkole.

Studentów zainteresowanych wyjazdem studenckim do Kanady zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapoznaj się także z ofertą wyjazdu studenckiego do USA!

Wymagania dla uczestnictwa w programie:

Status studenta uczelni wyższej

Wiek 18+

Komunikatywna znajomość angielskiego

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Wyjazdy studenckie do Kanady

Co nowego,
na blogu?

Praca za granicą – Jak się przygotować? 

Praca za granicą to niepowtarzalna okazja do tego, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, poznać inną kulturę, nauczyć się języka i… Více

Jak uzyskać pozwolenie na pracę w USA?

Praca w USA to dla wielu osób spełnienie marzeń. Wiele osób na całym świecie aspiruje do zamieszkania i pracy w… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl