Otwarte Pn-Pt 9-16

Co dla Was robimy?

Co to za program ?

Niezapomniane wakacje

Okazje do poznania kultury życia w USA

Nowych przyjaciół z całego świata

Poprawę znajomości języka angielskiego

Opcje programu Work and Travel USA

Ratownik w USA

 Jeśli nie boisz się wody i chcesz spędzić lato na plaży lub basenie, jest to idealny wybór dla Ciebie.

Szukam pracy w USA

Szukasz pracy w hotelach, restauracjach, parkach rozrywki czy sklepach w Stanach Zjednoczonych? W naszej bazie pracodawców na pewno znajdziesz coś dla Siebie!

Mam pracę

Jeżeli masz własnego pracodawcę a potrzebujesz wizy ta opcja jest dla Ciebie!

Wymagania dla uczestnictwa w programie:

Status studenta uczelni wyższej

Wiek 18+

Komunikatywna znajomość angielskiego

Work and Travel USA

Wyjazd do Stanów do pracy to unikalna możliwość podjęcia legalnego zatrudnienia na terenie najlepiej rozwiniętego kraju świata i najlepiej rozwiniętej gospodarki świata. W praktyce oznacza to praktycznie nieograniczone możliwości zawodowe i swobodę zarządzania ścieżką rozwoju kariery. W zależności od Twojego wieku, kompetencji oraz wybranego programu możesz:

  • podjąć pracę sezonową,
  • podjąć pracę stałą (pozwolenie na pracę jest zazwyczaj ważne 1 rok, po upływie którego możemy wnioskować o jego przedłużenie).

Wyjazd do USA do pracy

Jesteś studentem? Szukasz sposobu na niezapomniane wakacje? Marzysz o wycieczce do Stanów Zjednoczonych? Program Work and Travel USA pozwoli spełnić Ci wszystkie te marzenia, jednocześnie zapewniając możliwość podjęcia zatrudnienia w ciekawym miejscu i zdobycia wartościowych doświadczeń, które przełożą się na Twoją przyszłą karierę.

W ramach dostępnych programów oferujemy przede wszystkim zatrudnienie w usługach i pracę zakładającą kontakt z ludźmi. To praca, w której spotykasz różnych ludzi i każdego dnia doskonalisz swoje umiejętności językowe. Zdobyte w ten sposób kompetencje są wprost bezcenne i z pewnością przełożą się na lepsze możliwości zawodowe w przyszłości. Tak w kraju, jak i za granicą.

Co da Ci wyjazd do Stanów do pracy?

Wyjazd do USA do pracy niesie za sobą liczne korzyści. Na uwagę z pewnością zasługuje możliwość podniesienia kompetencji językowych, ale to nie jedyny atut. Doświadczenie zdobyte w pracy za Oceanem z pewnością będzie stanowiło wartościowy punkt Twojego CV i zwróci uwagę potencjalnych pracodawców.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na terenie Stanów Zjednoczonych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Jako marka wyspecjalizowana w organizacji wyjazdów do USA oferujemy zarówno oferty pracy sezonowej, jak i oferty wymagające wcześniejszego uzyskania pozwolenia na pracę. W obu przypadkach zapewniamy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i uzyskaniu wymaganych pozwoleń.

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Work and Travel USA

Co nowego,
na blogu?

Na czym polega Work and Travel i ile można zarobić?

Studenckie wakacje to doskonały czas, aby połączyć ze sobą zwiedzanie, dobrą zabawę oraz pracę. Tego typu doświadczenie może zagwarantować popularny… Více

Jak przygotować się do wyjazdu do USA?

USA to ogromny kraj, z wielkimi możliwościami. Niesamowite metropolie i niepowtarzalne pomniki przyrody sprawiają, że do tego kraju rok w… Více

Interesuje Cię podróżowanie po USA?

Chcesz zobaczyć na własne oczy to, co widziałeś tylko w filmach i GTA? Zdecydowanie pomyśl o wycieczce po zachodnim wybrzeżu!… Více

Podróżowanie po USA: przydatne wskazówki i porady

Lato w pełni, stopniowo zdobywasz doświadczenie zawodowe, budujesz nowe przyjaźnie, a na pewno planujesz z przyjaciółmi wycieczkę po USA po… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl