Otwarte Pn-Pt 9-16

Co dla Was robimy?

Co to za program ?

Niezapomniane wakacje

Okazje do poznania kultury życia w USA

Nowych przyjaciół z całego świata

Poprawę znajomości języka angielskiego

Opcje programu Work and Travel USA

Ratownik w USA

 Jeśli nie boisz się wody i chcesz spędzić lato na plaży lub basenie, jest to idealny wybór dla Ciebie.

Szukam pracy w USA

Szukasz pracy w hotelach, restauracjach, parkach rozrywki czy sklepach w Stanach Zjednoczonych? W naszej bazie pracodawców na pewno znajdziesz coś dla Siebie!

Mam pracę

Jeżeli masz własnego pracodawcę a potrzebujesz wizy ta opcja jest dla Ciebie!

Wymagania dla uczestnictwa w programie:

Status studenta uczelni wyższej

Wiek 18+

Komunikatywna znajomość angielskiego

Work and Travel USA

Wyjazd do Stanów do pracy to unikalna możliwość podjęcia legalnego zatrudnienia na terenie najlepiej rozwiniętego kraju świata i najlepiej rozwiniętej gospodarki świata. W praktyce oznacza to praktycznie nieograniczone możliwości zawodowe i swobodę zarządzania ścieżką rozwoju kariery. W zależności od Twojego wieku, kompetencji oraz wybranego programu możesz:

  • podjąć pracę sezonową,
  • podjąć pracę stałą (pozwolenie na pracę jest zazwyczaj ważne 1 rok, po upływie którego możemy wnioskować o jego przedłużenie).

Wyjazd do USA do pracy

Jesteś studentem? Szukasz sposobu na niezapomniane wakacje? Marzysz o wycieczce do Stanów Zjednoczonych? Program Work and Travel USA pozwoli spełnić Ci wszystkie te marzenia, jednocześnie zapewniając możliwość podjęcia zatrudnienia w ciekawym miejscu i zdobycia wartościowych doświadczeń, które przełożą się na Twoją przyszłą karierę.

W ramach dostępnych programów oferujemy przede wszystkim zatrudnienie w usługach i pracę zakładającą kontakt z ludźmi. To praca, w której spotykasz różnych ludzi i każdego dnia doskonalisz swoje umiejętności językowe. Zdobyte w ten sposób kompetencje są wprost bezcenne i z pewnością przełożą się na lepsze możliwości zawodowe w przyszłości. Tak w kraju, jak i za granicą.

Co da Ci wyjazd do Stanów do pracy?

Wyjazd do USA do pracy niesie za sobą liczne korzyści. Na uwagę z pewnością zasługuje możliwość podniesienia kompetencji językowych, ale to nie jedyny atut. Doświadczenie zdobyte w pracy za Oceanem z pewnością będzie stanowiło wartościowy punkt Twojego CV i zwróci uwagę potencjalnych pracodawców.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na terenie Stanów Zjednoczonych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Jako marka wyspecjalizowana w organizacji wyjazdów do USA oferujemy zarówno oferty pracy sezonowej, jak i oferty wymagające wcześniejszego uzyskania pozwolenia na pracę. W obu przypadkach zapewniamy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i uzyskaniu wymaganych pozwoleń.

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Work and Travel USA

Co nowego,
na blogu?

Praca za granicą – Jak się przygotować? 

Praca za granicą to niepowtarzalna okazja do tego, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, poznać inną kulturę, nauczyć się języka i… Více

Jak uzyskać pozwolenie na pracę w USA?

Praca w USA to dla wielu osób spełnienie marzeń. Wiele osób na całym świecie aspiruje do zamieszkania i pracy w… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl