Otwarte Pn-Pt 9-16

JAK WYGLĄDA KURS RATOWNIKA?

CO DA CI KURS RATOWNIKA?

Certyfikat Amerykańskiego Czerwonego Krzyża

Znajomość pierwszej pomocy

Doświadczenie w pracy Ratownika w USA

Poprawisz Swój angielski

TEST SPRAWDZAJĄCY

Kurs wstępny jest obowiązkowy dla każdego, kto bierze udział w tym programie po raz pierwszy. Składa się z:

Ratownik basenowy – pływanie 300 metrów (pływanie kraulem 100 metrów, pływanie stylem klasycznym na 100 metrów, pływanie w stylu dowolnym 100 metrów) bez ograniczeń czasowych.

Wyłowienie 5-kilogramowego przedmiotu z głębokości co najmniej 2,5 metra, a następnie odpłynięcie z tym przedmiotem bez użycia rąk. Unoszenie się  na wodzie przez 2 minuty bez użycia rąk, krótki wywiad w języku angielskim.

Ratownik plażowy – 500-metrów kraulem poniżej 10 minut Wyłowienie 5-kilogramowego przedmiotu z głębokości co najmniej 2,5 metra, a następnie odpłynięcie z tym przedmiotem bez użycia rąk, kursy odbywają się w Lublinie, Warszawie oraz innych miastach w razie potrzeby. Unoszenie się  na wodzie przez 2 minuty bez użycia rąk Krótki wywiad w języku angielskim

Kurs Ratownika USA

Podczas szkolenia ratownika zdobędziesz wiedzę o ratowniku i amerykańskim systemie ratunkowym. Nauczysz się Firs Aid i CPR, w tym manipulacji przy pomocy AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny).
Lekcje w basenie (11 godzin) polegają na ćwiczeniu bezpiecznego wejścia do wody i uratowaniu tonącego z głębokiej lub płytkiej wody, w tym z podejrzeniem urazu głowy, szyi lub kręgosłupa.

Kurs kończy się praktycznymi egzaminami z pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego, a także pisemnym egzaminem z języka angielskiego z umiejętności teoretycznych. Korzystanie ze słownika w trakcie egzaminu jest dozwolone.

Kładziemy nacisk na twoje osobiste podejście, ponieważ każdy uczeń ma inny poziom fizyczny i językowy. Każdy uczestnik otrzyma bluzę, koszulkę, maskę do resuscytacji, arkusze umiejętności ratownika, winylowe rękawiczki i gwizdek.

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat od Amerykańskiego Czerwonego Krzyża – Lifeguarding / First Aid / CPR / AED, który zostanie przesłany elektronicznie na Twój adres e-mail. Certyfikat jest ważny przez 2 lata. Chociaż nasi współpracujący pracodawcy wymagają corocznego przeglądu kursu CPR / AED.

Terminy Testów Sprawdzających:

  • Grudzień 2022

Terminy Kursów Ratownika:

  • Wiosna 2023

Kurs Operatora Basenu

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich ratowników basenowych. Pokażemy Ci, jak działa basen i jego system filtracji, formuła natężenia przepływu wody, teoretyczny i praktyczny aspekt chemii basenu. Ten kurs ( jest dostępny online )jest obowiązkowy i bezpłatny. Po jego ukończeniu nie otrzymasz żadnego certyfikatu, dopóki nie będziesz w USA. Tam twój pracodawca da ci licencję operatora puli (zwykle po zdaniu testu i uiszczeniu opłaty, jeśli wymaga tego pracodawca).

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Kurs ratownika

Co nowego,
na blogu?

Praca za granicą – Jak się przygotować? 

Praca za granicą to niepowtarzalna okazja do tego, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, poznać inną kulturę, nauczyć się języka i… Více

Jak uzyskać pozwolenie na pracę w USA?

Praca w USA to dla wielu osób spełnienie marzeń. Wiele osób na całym świecie aspiruje do zamieszkania i pracy w… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl