Otwarte Pn-Pt 9-16

JAK WYGLĄDA KURS RATOWNIKA?

CO DA CI KURS RATOWNIKA?

Certyfikat Amerykańskiego Czerwonego Krzyża

Znajomość pierwszej pomocy

Doświadczenie w pracy Ratownika w USA

Poprawisz Swój angielski

TEST SPRAWDZAJĄCY

Kurs wstępny jest obowiązkowy dla każdego, kto bierze udział w tym programie po raz pierwszy. Składa się z:

Ratownik basenowy – pływanie 300 metrów (pływanie kraulem 100 metrów, pływanie stylem klasycznym na 100 metrów, pływanie w stylu dowolnym 100 metrów) bez ograniczeń czasowych.

Wyłowienie 5-kilogramowego przedmiotu z głębokości co najmniej 2,5 metra, a następnie odpłynięcie z tym przedmiotem bez użycia rąk. Unoszenie się  na wodzie przez 2 minuty bez użycia rąk, krótki wywiad w języku angielskim.

Ratownik plażowy – 500-metrów kraulem poniżej 10 minut Wyłowienie 5-kilogramowego przedmiotu z głębokości co najmniej 2,5 metra, a następnie odpłynięcie z tym przedmiotem bez użycia rąk, kursy odbywają się w Lublinie, Warszawie oraz innych miastach w razie potrzeby. Unoszenie się  na wodzie przez 2 minuty bez użycia rąk Krótki wywiad w języku angielskim

Kurs Ratownika USA

Podczas szkolenia ratownika zdobędziesz wiedzę o ratowniku i amerykańskim systemie ratunkowym. Nauczysz się Firs Aid i CPR, w tym manipulacji przy pomocy AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny).
Lekcje w basenie (11 godzin) polegają na ćwiczeniu bezpiecznego wejścia do wody i uratowaniu tonącego z głębokiej lub płytkiej wody, w tym z podejrzeniem urazu głowy, szyi lub kręgosłupa.

Kurs kończy się praktycznymi egzaminami z pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego, a także pisemnym egzaminem z języka angielskiego z umiejętności teoretycznych. Korzystanie ze słownika w trakcie egzaminu jest dozwolone.

Kładziemy nacisk na twoje osobiste podejście, ponieważ każdy uczeń ma inny poziom fizyczny i językowy. Każdy uczestnik otrzyma bluzę, koszulkę, maskę do resuscytacji, arkusze umiejętności ratownika, winylowe rękawiczki i gwizdek.

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat od Amerykańskiego Czerwonego Krzyża – Lifeguarding / First Aid / CPR / AED, który zostanie przesłany elektronicznie na Twój adres e-mail. Certyfikat jest ważny przez 2 lata. Chociaż nasi współpracujący pracodawcy wymagają corocznego przeglądu kursu CPR / AED.

Terminy Testów Sprawdzających:

  • Grudzień 2022

Terminy Kursów Ratownika:

  • Wiosna 2023

Kurs Operatora Basenu

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich ratowników basenowych. Pokażemy Ci, jak działa basen i jego system filtracji, formuła natężenia przepływu wody, teoretyczny i praktyczny aspekt chemii basenu. Ten kurs ( jest dostępny online )jest obowiązkowy i bezpłatny. Po jego ukończeniu nie otrzymasz żadnego certyfikatu, dopóki nie będziesz w USA. Tam twój pracodawca da ci licencję operatora puli (zwykle po zdaniu testu i uiszczeniu opłaty, jeśli wymaga tego pracodawca).

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Kurs ratownika

Co nowego,
na blogu?

Na czym polega Work and Travel i ile można zarobić?

Studenckie wakacje to doskonały czas, aby połączyć ze sobą zwiedzanie, dobrą zabawę oraz pracę. Tego typu doświadczenie może zagwarantować popularny… Více

Jak przygotować się do wyjazdu do USA?

USA to ogromny kraj, z wielkimi możliwościami. Niesamowite metropolie i niepowtarzalne pomniki przyrody sprawiają, że do tego kraju rok w… Více

Interesuje Cię podróżowanie po USA?

Chcesz zobaczyć na własne oczy to, co widziałeś tylko w filmach i GTA? Zdecydowanie pomyśl o wycieczce po zachodnim wybrzeżu!… Více

Podróżowanie po USA: przydatne wskazówki i porady

Lato w pełni, stopniowo zdobywasz doświadczenie zawodowe, budujesz nowe przyjaźnie, a na pewno planujesz z przyjaciółmi wycieczkę po USA po… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl