Otwarte Pn-Pt 9-16

Legalny pobyt w Stanach Zjednoczonych wiąże się z możliwością:

 • skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej,
 • podjęcia zatrudnienia i zdobycia doświadczenia zawodowego,
 • zrealizowania jednego z największych marzeń podróżników z Europy – zobaczenia najsławniejszych amerykańskich miast i cudów natury.

Głównym atutem programu jest możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia, dzięki czemu organizacja wyjazdu przebiega sprawnie i bezproblemowo. Jeśli jesteś studentem uczelni wyższej, masz więcej niż 18 lat i posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym możesz bez przeszkód zarejestrować się w programie Work and Travel USA. Pomożemy Ci w przygotowaniu wymaganych dokumentów kwalifikacyjnych, znalezieniu zatrudnienia i dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i pobytem w Ameryce.

Zarobione podczas prac sezonowych pieniądze będziesz mógł wydać organizując niezapomnianą podróż po USA. Dzięki tej formule wyjazdy studenckie do Stanów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem młodych ludzi, który chcą nie tylko zobaczyć największe atrakcje turystyczne Ameryki, ale przede wszystkim poczuć jej magię na własnej skórze.

Korzyści dla uczestników wyjazdu

Uczestnictwo w zagranicznych wyjazdach studenckich wiąże się z licznymi korzyściami. Wyjazdy studenckie do Stanów to przede wszystkim:

 • sposób na niezapomniane wakacje,
 • okazja do poznania i doświadczenia amerykańskiej kultury,
 • możliwość poprawy kompetencji językowych w oparciu o żywy język, jakim na co dzień posługują się Amerykanie,
 • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

Korzyścią dodaną, jak w przypadku każdego wyjazdu zagranicznego, jest możliwość nawiązania nowych znajomości. W USA można spotkać ludzi z różnych stron świata, co czyni ten aspekt jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Osoby zainteresowane wyjazdem studenckim do USA zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w organizacji wyjazdu. Zapoznaj się także z naszą ofertą kursu językowego za granicą dla młodzieży!

Wymagania dla uczestnictwa w programie:

Status studenta uczelni wyższej

Wiek 18+

Komunikatywna znajomość angielskiego

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Wyjazdy studenckie do USA

Co nowego,
na blogu?

Praca za granicą – Jak się przygotować? 

Praca za granicą to niepowtarzalna okazja do tego, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, poznać inną kulturę, nauczyć się języka i… Více

Jak uzyskać pozwolenie na pracę w USA?

Praca w USA to dla wielu osób spełnienie marzeń. Wiele osób na całym świecie aspiruje do zamieszkania i pracy w… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

  Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


  © Copyright Enjoyusa.pl