Otwarte Pn-Pt 9-16

Legalny pobyt w Stanach Zjednoczonych wiąże się z możliwością:

 • skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej,
 • podjęcia zatrudnienia i zdobycia doświadczenia zawodowego,
 • zrealizowania jednego z największych marzeń podróżników z Europy – zobaczenia najsławniejszych amerykańskich miast i cudów natury.

Głównym atutem programu jest możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia, dzięki czemu organizacja wyjazdu przebiega sprawnie i bezproblemowo. Jeśli jesteś studentem uczelni wyższej, masz więcej niż 18 lat i posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym możesz bez przeszkód zarejestrować się w programie Work and Travel USA. Pomożemy Ci w przygotowaniu wymaganych dokumentów kwalifikacyjnych, znalezieniu zatrudnienia i dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i pobytem w Ameryce.

Zarobione podczas prac sezonowych pieniądze będziesz mógł wydać organizując niezapomnianą podróż po USA. Dzięki tej formule wyjazdy studenckie do Stanów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem młodych ludzi, który chcą nie tylko zobaczyć największe atrakcje turystyczne Ameryki, ale przede wszystkim poczuć jej magię na własnej skórze.

Korzyści dla uczestników wyjazdu

Uczestnictwo w zagranicznych wyjazdach studenckich wiąże się z licznymi korzyściami. Wyjazdy studenckie do Stanów to przede wszystkim:

 • sposób na niezapomniane wakacje,
 • okazja do poznania i doświadczenia amerykańskiej kultury,
 • możliwość poprawy kompetencji językowych w oparciu o żywy język, jakim na co dzień posługują się Amerykanie,
 • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

Korzyścią dodaną, jak w przypadku każdego wyjazdu zagranicznego, jest możliwość nawiązania nowych znajomości. W USA można spotkać ludzi z różnych stron świata, co czyni ten aspekt jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Osoby zainteresowane wyjazdem studenckim do USA zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w organizacji wyjazdu. Zapoznaj się także z naszą ofertą kursu językowego za granicą dla młodzieży!

Wymagania dla uczestnictwa w programie:

Status studenta uczelni wyższej

Wiek 18+

Komunikatywna znajomość angielskiego

Wyjazdy do USA dla młodzieży – dlaczego warto?

USA to wciąż jedna z najpopularniejszych destynacji podróżniczych – nie bez powodu przyjeżdżają tu ludzie z całego świata. W USA na każdego czeka niesamowita przygoda, przepiękne krajobrazy, ale też i okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego, które otworzy drzwi do wielu firm również w Europie.

Wakacje w USA dla młodzieży, podczas których podejmują oni pracę zarobkową to nie tylko zdobycie doświadczenia i ogrom zabawy, ale również nawiązywanie nowych kontaktów, które na dalszym etapie kariery zawodowej mogą okazać się niezwykle ważne. Co istotne, wyjazdy do USA dla młodzieży są w pełni bezpieczne, dlatego też zachęcamy do wyjazdu wszystkich tych, którzy posiadają status studenta uczelni wyższej do przeżycia niesamowitych wakacji w USA dla młodzieży. Doświadczenie i wspaniałe wspomnienia mogą iść ze sobą w parze – przekonasz się o tym po kilku tygodniach w programie Work and Travel.

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Wyjazdy studenckie do USA

Co nowego,
na blogu?

Na czym polega Work and Travel i ile można zarobić?

Studenckie wakacje to doskonały czas, aby połączyć ze sobą zwiedzanie, dobrą zabawę oraz pracę. Tego typu doświadczenie może zagwarantować popularny… Více

Jak przygotować się do wyjazdu do USA?

USA to ogromny kraj, z wielkimi możliwościami. Niesamowite metropolie i niepowtarzalne pomniki przyrody sprawiają, że do tego kraju rok w… Více

Interesuje Cię podróżowanie po USA?

Chcesz zobaczyć na własne oczy to, co widziałeś tylko w filmach i GTA? Zdecydowanie pomyśl o wycieczce po zachodnim wybrzeżu!… Více

Podróżowanie po USA: przydatne wskazówki i porady

Lato w pełni, stopniowo zdobywasz doświadczenie zawodowe, budujesz nowe przyjaźnie, a na pewno planujesz z przyjaciółmi wycieczkę po USA po… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

  Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


  © Copyright Enjoyusa.pl