Otwarte Pn-Pt 9-16

Niestety nauka języka przy pomocy tradycyjnych narzędzi – książek i kursów stacjonarnych – może być żmudna, czasochłonna i mało efektywna. Kursy językowe za granicą dla młodzieży to atrakcyjna alternatywa, dzięki której młodzież uczy się szybciej i zyskuje większą motywację do wykorzystywania nabytych umiejętności w praktyce. To w sposób bezpośredni przekłada się na późniejszą swobodę użytkowania języka obcego w życiu prywatnym i zawodowym.

Korzyści z uczestnictwa w kursie językowym za granicą

Kursy językowe za granicą dla młodzieży niosą za sobą liczne korzyści. Podstawową jest oczywiście nauka języka, która dzięki kontaktowi z jego rodzimymi użytkownikami jest o wiele bardziej efektywna niż w przypadku klasycznej nauki stacjonarnej. Dodatkowo kursy zagraniczne:

  • oferują możliwość kontaktu z żywym, aktualnym językiem,
  • stwarzają możliwość poznania i zrozumienia kultury danego kraju,
  • pozwalają nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie,
  • uczą młodzież samodzielności i radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Wyjazdy językowe dla uczniów o różnym stopniu zaawansowania

Oferta zagranicznych wyjazdów językowych jest często utożsamiana z wyjazdami doskonalącymi, w których uczestniczyć mogą tylko osoby znające dany język na konkretnym poziomie. W rzeczywistości kurs językowy za granicą dla młodzieży to propozycja edukacyjna, z której może skorzystać każdy niezależnie od stopnia zaawansowania językowego i posiadanych certyfikatów.

Uczestnicy kursów partycypują w zajęciach odpowiadających ich aktualnemu poziomowi wiedzy i umiejętności językowych. Grupy uczniowskie składają się z uczestników pochodzących z różnych krajów. To stwarza optymalne warunki do wzajemnej komunikacji oraz dalszej nauki języka.

Osoby zainteresowane nauką języka obcego w ramach kursu zagranicznego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Kurs językowy za granicą dla młodzieży

Co nowego,
na blogu?

Na czym polega Work and Travel i ile można zarobić?

Studenckie wakacje to doskonały czas, aby połączyć ze sobą zwiedzanie, dobrą zabawę oraz pracę. Tego typu doświadczenie może zagwarantować popularny… Více

Jak przygotować się do wyjazdu do USA?

USA to ogromny kraj, z wielkimi możliwościami. Niesamowite metropolie i niepowtarzalne pomniki przyrody sprawiają, że do tego kraju rok w… Více

Interesuje Cię podróżowanie po USA?

Chcesz zobaczyć na własne oczy to, co widziałeś tylko w filmach i GTA? Zdecydowanie pomyśl o wycieczce po zachodnim wybrzeżu!… Více

Podróżowanie po USA: przydatne wskazówki i porady

Lato w pełni, stopniowo zdobywasz doświadczenie zawodowe, budujesz nowe przyjaźnie, a na pewno planujesz z przyjaciółmi wycieczkę po USA po… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl