Otwarte Pn-Pt 9-16

Niestety nauka języka przy pomocy tradycyjnych narzędzi – książek i kursów stacjonarnych – może być żmudna, czasochłonna i mało efektywna. Kursy językowe za granicą dla młodzieży to atrakcyjna alternatywa, dzięki której młodzież uczy się szybciej i zyskuje większą motywację do wykorzystywania nabytych umiejętności w praktyce. To w sposób bezpośredni przekłada się na późniejszą swobodę użytkowania języka obcego w życiu prywatnym i zawodowym.

Korzyści z uczestnictwa w kursie językowym za granicą

Kursy językowe za granicą dla młodzieży niosą za sobą liczne korzyści. Podstawową jest oczywiście nauka języka, która dzięki kontaktowi z jego rodzimymi użytkownikami jest o wiele bardziej efektywna niż w przypadku klasycznej nauki stacjonarnej. Dodatkowo kursy zagraniczne:

  • oferują możliwość kontaktu z żywym, aktualnym językiem,
  • stwarzają możliwość poznania i zrozumienia kultury danego kraju,
  • pozwalają nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie,
  • uczą młodzież samodzielności i radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Wyjazdy językowe dla uczniów o różnym stopniu zaawansowania

Oferta zagranicznych wyjazdów językowych jest często utożsamiana z wyjazdami doskonalącymi, w których uczestniczyć mogą tylko osoby znające dany język na konkretnym poziomie. W rzeczywistości kurs językowy za granicą dla młodzieży to propozycja edukacyjna, z której może skorzystać każdy niezależnie od stopnia zaawansowania językowego i posiadanych certyfikatów.

Uczestnicy kursów partycypują w zajęciach odpowiadających ich aktualnemu poziomowi wiedzy i umiejętności językowych. Grupy uczniowskie składają się z uczestników pochodzących z różnych krajów. To stwarza optymalne warunki do wzajemnej komunikacji oraz dalszej nauki języka.

Osoby zainteresowane nauką języka obcego w ramach kursu zagranicznego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Kurs językowy za granicą dla młodzieży

Co nowego,
na blogu?

Praca za granicą – Jak się przygotować? 

Praca za granicą to niepowtarzalna okazja do tego, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, poznać inną kulturę, nauczyć się języka i… Více

Jak uzyskać pozwolenie na pracę w USA?

Praca w USA to dla wielu osób spełnienie marzeń. Wiele osób na całym świecie aspiruje do zamieszkania i pracy w… Více

Skontaktuj się z nami

Lub skontaktuj się z nami
przez e-mail lub zadzwoń
+48 512 01 01 01

    Klikając przycisk prześlij wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu Twoich danych osobowych. (Więcej informacji)


    © Copyright Enjoyusa.pl