Otwarte Pn-Pt 9-16

Marzysz o spędzeniu całego lata na plaży lub basenie, poznaniu nowych ludzi, zrobieniu sobie selfie ze Statuą Wolności, zwiedzaniu parków narodowych i spacerze Aleją Gwiazd? „Tak, marzę, ale…” Nie, ale! W Enjoy USA postanowiliśmy rozwiać wszystkie mity na temat programu Work & Travel, dzięki któremu tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie w drodze na najlepszy lot do USA!

1.Nadal będę wśród Polaków i nie będę się uczyć angielskiego

Oczywiście zawsze od Ciebie zależy, którą ścieżkę wybierzesz – czy tę łatwiejszą w otoczeniu przyjaciół z Polski, czy też tę, pełną poznawania nowych ludzi i kultur. Kiedy jedziesz do USA z zamiarem nauki języka, Amerykanie będą zadowoleni tylko wtedy, gdy „posiedzisz” z nimi i porozmawiasz, dzięki temu po pewnym czasie będziesz mówić jak profesjonalista!

2.Nie znajdę drugiej pracy

Kto szuka, ten znajdzie! Jeśli zaczniesz szukać pracy z dużym wyprzedzeniem przed wylotem lub na początku lata przed rozpoczęciem sezonu, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy!

3.Związek na odległość nie będzie dla mnie trwały

Masz w domu chłopaka/dziewczynę, który nie chce lub nie może wyjechać do USA? Cóż, to prawdopodobnie nie jest powód, dla którego nie powinieneś tego spróbować! Dzisiejsze nowoczesne technologie pozwolą Wam obojgu na codzienną komunikację nawet za oceanem, a uwierzcie mi, gdy po lecie wrócicie do domu pełni wrażeń, będziecie jeszcze cenniejsi!

4.Ratownikami mogą być tylko chłopcy?

Więc teraz zdradzimy Ci sekret! Czy wiesz, że co roku więcej dziewcząt niż chłopców podróżuje z nami do USA jako ratownicy? Kochana, nie zniechęcaj się!

5.Ratownik nie ma przewagi nad innymi zawodami

Ponieważ Twoja licencja ratownika jest ważna aż do dwóch lat, będziesz mógł w ciągu roku spędzić wspaniałe lato nad oceanem lub na basenie i zaoszczędzić pieniądze. Poza tym, kto może chwalić się opalaniem przez całe lato i jeszcze na tym zarabiać? Nadejście złej pogody sprawi, że będziesz szczęśliwy także w pracy – przysługuje Ci płatna przerwa! Co więcej, jako ratownik jesteś rozpoznawalny i szanowany w Ameryce.

6.Będę podróżować dopiero pod koniec lata

Może to być prawdą lub nie. Wszystko zależy od Twojej lokalizacji, rodzaju pracy i chęci pracodawcy. Jeśli jesteś w New Jersey lub na Long Island, Manhattan jest niedaleko (według amerykańskich standardów). Z Myrtle Beach można polecieć na weekend do Chicago i odwiedzić Charleston, Waszyngton to podróż sama w sobie, ale co z Hawajami lub Alaską? Tam spędzisz każdy wolny dzień pod innym wodospadem/wzgórzem!

 

7.Będę się dobrze bawić tylko w podróży

Więc zapomnij o tym, bo będziesz cieszyć się całym latem, łącznie z częścią pracy! W końcu co jest lepszego niż móc przed pracą pobiegać po plaży, a wieczorem pobiec z rodziną na super grilla? Impreza, sport czy inne hobby, każdy znajdzie coś dla siebie.

8.Wszystkie oszczędności wydam na podróże i nic nie przyniosę do domu

Znowu i znowu, to zależy od Ciebie! Kiedy zamiast do drogich miejsc turystycznych udasz się do Central Parku i zorganizujesz tam wspaniały piknik z własnych zapasów, zamiast w drogich hotelach zarezerwujesz pokój przez Couchsurfing lub Airbnb… wtedy nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także przeżyjesz prawdziwą podróżniczą przygodę!

9.Jeśli chcę być ratownikiem, muszę być zawodowym pływakiem?

Nie trzeba! Wystarczy przepłynąć 300 metrów, wyciągnąć cegłę z dna basenu i utrzymać się na wodzie przez 2 minuty. Każdy przeciętny człowiek, który potrafi pływać, może to zrobić. Jeżeli Twoim ulubionym żywiołem jest woda, jesteśmy pewni, że nie będziesz miał z tym problemu.

10. Jeśli chcę być ratownikiem, nie mogę nosić okularów?

Soczewki kontaktowe to proste i wygodne rozwiązanie. Polecamy te jednodniowe, z którymi można nurkować bez żadnych zmartwień. Więc, idziesz z nami? Wybierz swój wymarzony kierunek już dziś!

Jesteś zainteresowany programem? Zarejestruj się

Na czym polega Work and Travel i ile można zarobić?

Studenckie wakacje to doskonały czas, aby połączyć ze sobą zwiedzanie, dobrą zabawę oraz pracę. Tego typu doświadczenie może zagwarantować popularny… Více

Jak przygotować się do wyjazdu do USA?

USA to ogromny kraj, z wielkimi możliwościami. Niesamowite metropolie i niepowtarzalne pomniki przyrody sprawiają, że do tego kraju rok w… Více

Interesuje Cię podróżowanie po USA?

Chcesz zobaczyć na własne oczy to, co widziałeś tylko w filmach i GTA? Zdecydowanie pomyśl o wycieczce po zachodnim wybrzeżu!… Více

Podróżowanie po USA: przydatne wskazówki i porady

Lato w pełni, stopniowo zdobywasz doświadczenie zawodowe, budujesz nowe przyjaźnie, a na pewno planujesz z przyjaciółmi wycieczkę po USA po… Více

© Copyright Enjoyusa.pl